Şirket Profilimiz

1972 yılında Nevzat Altıntaş önderliğinde Bayburt’ta başlayan yolculuğumuz İstanbul Bahçelievler, Avcılar ve Beylikdüzü bölgelerinde aktif olarak dürüstlük, kalite, güven ilkeleri doğrultusunda 2.kuşak yöneticiler olan Özcan Altıntaş ve Dursun Altıntaş tarafından günün çağdaş çizgileri doğrultusunda devam ediyor.

50 yılı aşan deneyimleriniz sonucunda ev sahibi yaptığımız yüzlerce ailenin mutluluğu bizim referansımız ve en büyük kazancımız olmuştur.

Bizden bekleyebilecekleriniz

A
Güvenli yaşam alanları

Her nerede olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alacakları alanları sunmak.

B
Kalite ve Güvenilirlik

Uzman ve deneyimli kadromuz ve uyguladığımız üstün inşaat teknikleriyle kalite ve güveni bir arada sunmak

C
Yurt Dışı Projeleri

Kalite ve güveni, altyapı ve üstyapı projeleriyle yurtdışına taşımak

D
Gelişme ve Büyüme

Altıntaş İnşaat, sürekli kendini geliştirmeyi ve büyümeyi hedef almış, bu doğrultuda ilkelerinden asla sapmamayı amaç edinmiştir.

İlke & Değerlerimiz

Çağın modern ve mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilecek toplum değerlerine uygun yaşam alanları oluşturmak. Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek.

Doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımı, ileri teknolojiyi, mimarlık ve mühendislik hizmetlerini titizlikle bütün projelerimize uygulamak. Projelerimiz bütün müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri doğrultusunda şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusunda uyum sağlamak.

Sürekli üretkenlik politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak ekonomiye katkıda bulunmak. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza açık,şeffaf ve dürüst olmak. Mümkün olan en iyisini en kısa sürede ve en ideal bütçe ile başarmak; başarıyı paylaşarak çoğaltmak.

Dinamik ve hızlı bir örgütlenme ile ekip çalışmasını önde tutarak paylaşımdan doğan gücü sisteme yeniden kazandırmak. Teknoloji olanaklarından ve sektörel yeniliklerden olabildiğince çok faydalanmak, geçmişin birikimini geleceğe aktarmak

Yönetim Kurulumuz